Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?

  Miasto i Gmina

Cz這pa w liczbach na dzie 31.12.2011r:

  STATYSTYKA LUDNO列I NA TERENIE GMINY CZΜPA W POSZCZEG粌NYCH LATACH:
rokmiastogminaog馧em
2011238928195208
2010242328325255
2009242728355262
2008242228105232
  STATYSTYKA LUDNO列I WG MIEJSCOWO列I W POSZCZEG粌NYCH LATACH:
Lp.Miejscowo嗆Mieszka鎍y
Lata
2011201020092008
1.CZΜPA2389242324272422
2.BRZE昧IAK15141515
3.BUKOWO75727272
4.CZAPLICE199198200194
5.DΣSKO85838589
6.DRZONOWO159162172173
7.DRZONOWO WAΒCKIE10210198101
8.DZWONOWO101108104108
9.GOLIN190187189188
10.JAGLICE116116112109
11.JELENI R笉6666
12.JELENIE50515555
13.KR·IEL39424244
14.MIEL犴IN398401396392
15.MIRAD33343233
16.NA犴ZE36394241
17.PIECZYSKA111111110108
18.PODG紑ZE14151515
19.PODLESIE7766
20.PRZELEWICE182188188188
21.RYBAK紟KA12121111
22.SZCZUCZARZ117115117113
23.TRZCINNO87828077
24.TRZEBIN165166167168
25.WOΜWE LASY461464463446
26.ZAΜM58575757
27.ZWIERZ1111
OG茛EM5208525552625232
Serwis utrzymywany jest przez Urz康 Miasta i Gminy w Cz這pie od 15.09.2002r.
Copyright © MiG Cz這pa 2002-2017

Projekt i wykonanie: